Výlet do Rychnova

31.05.2026
Bylo nás pět
Bylo nás pět

Bohužel byl o akci menší zájem. Zámek v Rychnově je spíše obrazárna, ale krásný. Před prohlídkou jsme si prohlédli město a památky na Karla Poláčka, vyfotili si i sousoší Bylo nás pět. 

Na oběd jsme odjeli ke koupališti Bistro Včelná. Oběd byl vynikající. Po obědě procházka k Ivanskému jezeru a k hotelovému komplexu Studánka. Cestou byly připomínky na dobu českých bratří, kteří se zde skrývali. Někteří si Ivanské jezero obešli, jiní odpočívali. Vyšlapali jsme kopeček ke Studánce, prohlédli si Šlitrovu i Roklovu lavičku. Autobus nás čekal na místě, zmoženi cestou jsme rádi nastoupili.

Alena Nekolová a Stáňa Potůčková

Share